Hakkımızda;

Yarım asırlık yedek parça tecrübesiyle Meydan Group, otomotiv yedek parça piyasasında her zaman güvenin ve ürün bulunurluğunun simgesi olmuştur. Konya’da bulunan merkez deposu, İstanbul, Ankara ve Adana’da bulunan şubeleri ve Çin’de bulunan lojistik ofisiyle ülke ekonomisinin can damarlarından olan yedek parça piyasasına hem iç hem de dış ticaretle hizmet vermektedir. Ülkemizde bulunan 56 otomobil markasının, 518 modelinin 653 farklı kasa tipinin başta kaza (metal ve plastik) aksamları olmak üzere aydınlatma, süspansiyon, fren, elektrik, soğutma gibi aksamlarının yedek parçalarını 81 ilimize güvenle ulaştırmaktadır. 2014 yılında Konya’da kurduğu Sevgili Metal’le kaporta üretimine de başlayan Meydan Group, Arjantin, Kolombiya, Yunanistan, Almanya, İngiltere, Rusya, Cezayir, Mısır, İran, Irak, Bosna Hersek gibi toplamda 22 ülkeye yaptığı ihracatla, ülkemizi en iyi şekilde temsil etmektedir.

Hakkımızda
Vizyonumuz;

Meydan Group olarak gelecek yıllarla birlikte yenilenen teknolojileri alt yapımıza kazandırarak, gelişen ve her geçen gün büyüyen Türkiye'de bu teknolojiler etrafında gelişmeleri takip edip, müşterilerimize kaliteli ürün ve hizmet sunarak, sunduğumuz kaliteli, standartlara uygun ve seri üretim hizmetleriyle adımızı ülkemizde ve dünya genelinde otomotiv sektöründe hakettiği yere taşımak ve markalaşmak vizyonumuzdur.

Vizyonumuz
Misyonumuz;

Meydan Group olarak birçok araca ve modele ait aracın yedek parça üretimini yapmaktayız. Yaptığımız üretimlerle mutlu müşteriler kazanmak, müşteri memnuniyeti ile yükselen bir isim olmak misyonumuzdur. Yerel ve Uluslararası pazar payından büyük ölçüde alarak sektörde uluslararası, kendini kanıtlamış, adı kalite ve müşteri memnuniyeti ile anılan, müşteri ihtiyaçlarını en güncel teknolojilerle en kısa sürelerde hatasız bir şekilde karşılayan bir firma olma yolunda ilerliyoruz.

Misyonumuz